baner 10

O nas

Optical-Christex – firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami

Nasz pierwszy salon powstał w 1991 roku w Sopocie, przy ul. Grunwaldzkiej. Rozwijaliśmy się bardzo szybko, będąc pionierami wprowadzania na rynek zarówno szkieł progresywnych, jak i soczewek kontaktowych, a także wielu znanych marek okularowych. Z biegiem lat, w 2009 roku, Sopot doczekał się jeszcze jednego salonu – w Domu Zdrojowym, umiejscowionego w kompleksie hotelu Sheraton. W między czasie otworzyliśmy dwa nowe salony w Gdyni, przy ul. Starowiejskiej i w CH Batory. Przełomowy był rok 2017. Zaoferowaliśmy klientom nasze usługi, w dwóch najnowszych punktach, w CH Klif i Centrum Riviera.

Od 2016 roku, prężnie działa również nasz sklep internetowy :)

Co jest naszą siłą i czym się wyróżniamy…? Na naszą niezachwianą pozycję na rynku składa się wiele rzeczy.

Przede wszystkim nasze doświadczenie i bardzo duża wiedza, zdobyta przez lata istnienia w branży optycznej. 25 lat działalności firmy to tysiące szkoleń, to znajomość wszystkich dostępnych marek na rynku, to obsługa tysięcy klientów, z najróżniejszymi wymaganiami oraz wadami wzroku. Nasza wysoce wykwalifikowana kadra pracowników jest u nas zatrudniona od wielu lat. Współpracujemy ze znakomitymi lekarzami okulistami i optometrystami, którzy są dostępni dla naszych klientów niemalże przez cały czas otwarcia salonów. Z uwagi na wszystko powyższe, Spółka Optical-Christex gwarantuje pozytywną adaptację do szkieł progresywnych 99,9% klientom.

Bardzo ważna dla nas jest dobra atmosfera i bliskie relacje z ludźmi. Staramy się, by wszyscy klienci czuli się u nas dobrze. Oprócz szerokiego wyboru marek luksusowych oraz szkieł z najwyższej półki, posiadamy w naszych salonach produkty dla każdego klienta.

“Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej i fachowej obsługi oraz pomocy każdemu klientowi, w każdej chwili.”

200A0132

Od zawsze kładziemy duży nacisk na szeroki wybór opraw oraz okularów przeciwsłonecznych (we wszystkich przedziałach cenowych), a także szkieł i soczewek kontaktowych w naszych salonach. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje od najlepszych firm produkujących soczewki kontaktowe i szkła okularowe. Należą do nich: Essilor, Hoya, Rodenstock, Szajna, Jzo, Johnson&Johnson, Ciba, Bausch&Lomb. Jesteśmy oficjalnymi, często jednymi z nielicznych, przedstawicielami wielu luksusowych marek okularowych w Polsce: 

  • - jednymi z 5 oficjalnych przedstawicieli okularów Cartier w Polsce
  • - jednymi z 7 oficjalnych przedstawicieli okularów Miu Miu w Polsce
  • - jednymi z 9 oficjalnych przedstawicieli okularów Oliver Peoples w Polsce
  • - jednymi z 20 oficjalnych przedstawicieli okularów Chanel w Polsce
  • - jednymi z 5 oficjalnych przedstawicieli okularów Dita w Polsce

Okulary to nasza pasja. Staramy się zarażać nią swoich klientów. Praca sprawia nam ogromną satysfakcję, a powracający do nas od lat klienci, są źródłem nieukrywanej dumy.

Nasza oferta

ic 12

Posiadamy szeroki wybór opraw i okularów przeciwsłonecznych oraz szkieł korekcyjnych.

ic 13

Oferujemy najnowsze soczewki kontaktowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji.

ic 14

Zapewniamy kompleksowe badanie wzroku przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy okulistów i optometrystów.

ic 15

Wykwalifikowana kadra pracowników służy Państwu radą i fachową pomocą w każdej chwili, również za pośrednictwem Internetu.

ic 16

Posiadamy ciekawe promocje.

ic 17

Oferujemy bony upominkowe.

ic 18

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ic 19

Wysyłamy okulary na indywidualne zamówienia - dostawa gratis.

ic 20

Oferujemy zakup okularów przeciwsłonecznych marki Ray Ban w naszym sklepie internetowym.

Piszą o nas

O Optical Christex możesz usłyszeć za pośrednictwem popularnych magazynów. Pojawiliśmy się m.in. w Be Active, T3, Glamour, Avanti, Gentelmen i Prestiżu

Nasz sklep gości też na łamach blogów i serwisów informacyjnych. Zerknij na wybrane artykuły o nas:

Prestiż 1 | Prestiż 2 | e-Fashion | Anywhere

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami. Służymy Państwu radą i fachową pomocą w każdej chwili.