Twój koszyk jest obecnie pusty!
Emporio Armani EA 4211 5001/1W 52 z nakładką
890,00 zł
Informacje dodatkowe
| Szerokość mostka | 20 mm |
|---|---|
| Szerokość soczewki | 52 mm |
| Długość zausznika | 145 mm |
| Kolor oprawy | Czarny, Mieszany, Zielony |
| Materiał | Nylon, Plastik |
| Kształt | Okrągły, Pantos |
| Typ oprawy | Zamknięta |
| Wzór | Jednolity |
| Grubość oprawy | Średnia |
| Powłoka oprawy | Matowa |
| Z noskami | Nie |
| Płeć | |
| Marka |
Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 24 h
Futerał w zestawie
Pakujemy na prezent
Oficjalny dystrybutor
Zwrot do 14 dni
Gwarancja 2 lata
Bezpieczne płatności
Bezterminowy serwis posprzedażowy
Materiały najwyższej jakości












