Badanie wzroku

Zadbaj o swoje oczy! W naszych salonach oferujemy badania wzroku przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy okulistów, optometrystów i refrakcjonistów. Wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt pozwalają na dokładne zdiagnozowanie stanu Twojego wzroku.

10 000

zadowolonych klientów

6 kroków do idealnie dopasowanych okularów

Krok 1
Zacznij od umówienia się na badanie. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj wizytę w salonie.

Czujesz, że Twój wzrok się pogarsza? Być może potrzebujesz nowych okularów lub masz pogarszającą się wadę wzroku. Umówienie się na badanie jest pierwszym krokiem, aby temu zaradzić. Skontaktuj się z naszym salonem i umów dogodny termin. Możesz także zarezerwować wizytę online. Po badaniu otrzymasz nową receptę i odpowiednie rekomendacje. Podpowiemy również, jak przygotować się na badanie. Zapisz się już dziś i zadbaj o swój wzrok oraz jakość życia.

Krok 2
Kompleksowo zbadaj swój wzrok. Przyjdź o umówionej godzinie, a resztę zostaw nam.

Zarezerwuj sobie czas na badanie wzroku. Zazwyczaj trwa ono około 30 minut, ale pamiętaj, że każdy przypadek jest inny. Bezpieczniej więc zarezerwować godzinę.

Nie wiesz czego się spodziewać? Dowiedz się, jak przebiega badanie – od wejścia do gabinetu, aż po zakończenie wizyty. Podpowiadamy również, jakie pytania może zadać Ci okulista/optometrysta. Badanie wzroku to tylko część naszej oferty. Dzięki nowym technologiom, takim jak np. skaner oka DNEyE, możemy kompleksowo zadbać o Twój wzrok.

Krok 3
Wybierz oprawę. Wspólnie dobierzemy oprawki, abyś czuł się i wyglądał w nich świetnie.

Wybór najlepszej oprawki dla Twojego kształtu twarzy nie musi być trudnym procesem. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model z naszej oferty modnych, designerskich oprawek i okularów przeciwsłonecznych.

Jak dobrać model oprawek? Jakie okulary pasują do Twojej twarzy? Istnieje wiele czynników, które pomagają w doborze opraw okularowych. Najważniejsze to kształt twarzy, kolor włosów oraz kolor oczu. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i wśród których modeli możesz znaleźć swoje nowe, wymarzone okulary.

Krok 4
Dobierz odpowiednie szkła. Na podstawie badania wzroku oraz wybranej oprawy, proponujemy Ci najlepiej dopasowane szkła okularowe.

Zakup okularów to więcej niż tylko wybór oprawy. Istnieje całe spektrum opcji uszlachetnienia szkieł, które warto wziąć pod uwagę. Powłoka antyrefleksyjna, szkła barwione, powłoki ochronne – wybór jest szeroki. Czy trzeba zainwestować we wszystkie? To zależy od budżetu i potrzeb. Nasz specjalista pomoże dobrać odpowiednie dla Ciebie powłoki. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie i szkła, które będą służyć latami.

Krok 5
Zostaw resztę nam. Zajmiemy się montażem szkieł do wybranej oprawy.

W Optical Christex montażem szkieł zajmują się Arek, Andrzej, Patrycja i Michał – mistrzowie w swoim fachu, którzy z pasją i doświadczeniem, zadbają o Twoje okulary. Proces montażu i dopasowania trwa około 30 minut, a potem dokładnie sprawdzamy wszystkie parametry. Bezpieczne i czyste, okulary trafiają prosto w Twoje ręce. Wybór oprawy to pierwszy krok, a cały proces trwa od 1 do 14 dni. Zasługujesz na to, by widzieć świat w najlepszym wydaniu.

Krok 6
Załóż wymarzone okulary! Jeśli coś się stanie – oferujemy bezterminową opiekę posprzedażową.

Optical Christex to więcej niż tylko tworzenie okularów i badanie wzroku. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową. Niezależnie od tego, co przydarzy się Twoim okularom, możesz polegać na naszym wsparciu. Nawet jeśli zakupisz okulary online, zawsze możesz odwiedzić nasz salon optyczny i skorzystać z naszych usług.