O sklepie

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej i fachowej obsługi oraz pomocy każdemu klientowi, w każdej chwili.

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat i stale się rozwijamy. Wybierając nasze salony, wybieracie Państwo tylko oryginalne produkty, bezpieczeństwo oraz wieloletnie doświadczenie i tradycję.

Nasz pierwszy salon powstał w 1991 roku w Sopocie, przy ul. Grunwaldzkiej. Rozwijaliśmy się bardzo szybko, będąc pionierami wprowadzania na rynek zarówno szkieł progresywnych, jak i soczewek kontaktowych, a także wielu znanych marek okularowych. W kolejnych latach otworzyliśmy trzy nowe salony: trzy w Gdyni i jeszcze jeden w Sopocie – w Domu Zdrojowym, umiejscowiony w kompleksie hotelu Sheraton. Naszym ostatnim przedsięwzięciem jest sklep internetowy.

Co jest naszą siłą i czym się wyróżniamy…? Na naszą niezachwianą pozycję na rynku składa się wiele rzeczy.

Przede wszystkim nasze doświadczenie i bardzo duża wiedza, zdobyta przez lata istnienia w branży optycznej. 32 lata działalności firmy to tysiące szkoleń, to znajomość wszystkich dostępnych marek na rynku, to obsługa tysięcy klientów, z najróżniejszymi wymaganiami oraz wadami wzroku. Nasza wysoce wykwalifikowana kadra pracowników jest u nas zatrudniona od wielu lat. Współpracujemy ze znakomitymi lekarzami okulistami i optometrystami i refrakcjonistami. Z uwagi na wszystko powyższe, Spółka Optical-Christex gwarantuje pozytywną adaptację do szkieł progresywnych 99,9% klientom.

Bardzo ważna dla nas jest dobra atmosfera i bliskie relacje z ludźmi. Staramy się, by wszyscy klienci czuli się u nas dobrze. Oprócz szerokiego wyboru marek luksusowych oraz szkieł z najwyższej półki, posiadamy w naszych salonach produkty dla każdego klienta.

Od zawsze kładziemy duży nacisk na szeroki wybór opraw oraz okularów przeciwsłonecznych (we wszystkich przedziałach cenowych), a także szkieł i soczewek kontaktowych w naszych salonach. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje od najlepszych firm produkujących soczewki kontaktowe i szkła okularowe. Należą do nich: Essilor, Hoya, Rodenstock, Zeiss, Szajna, Jzo, Johnson&Johnson, Ciba, Bausch&Lomb. Jesteśmy oficjalnymi, często jednymi z nielicznych, przedstawicielami wielu luksusowych marek okularowych w Polsce: Cartier, Chanel, Dita, Cutler&Gross i wielu innych.

Okulary to nasza pasja. Staramy się zarażać nią swoich klientów. Praca sprawia nam ogromną satysfakcję, a powracający do nas od lat klienci, są źródłem nieukrywanej dumy.

Znajdziesz u nas