Salon optyczny Gdynia Centrum Riviera

Godziny otwarcia:
Pon-Sob 10:00-21:00
Niedz. hand. 10:00-21:00

Dane kontaktowe:
734 406 511
christex_riviera@wp.pl

ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia

Profesjonalne Badanie Wzroku, Doświadczeni Doradcy i Unikatowe Kolekcje Okularów

Zapraszamy do naszego salonu Optical Christex, zlokalizowanego w nowoczesnym Centrum Riviera w Gdyni, przy ul. Kazimierza Górskiego 2. Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku optycznym, dążymy do zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi, począwszy od profesjonalnego badania wzroku, aż po serwis posprzedażowy.

W Optical Christex w Centrum Riviera Gdynia oferujemy unikatowe kolekcje okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych od renomowanych marek, takich jak Cutler&Gross, Carolina Abram, Dita, Prada, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Persol i wiele innych. W naszym salonie oferujemy szeroki wybór najnowszych modeli okularów i opraw, dostępnych w różnych stylach i kolorach, zaczynając już od 259 zł. Nasza bogata oferta pozwala na dopasowanie zarówno do gustu, jak i potrzeb każdego klienta, zapewniając satysfakcję z wyboru i komfort noszenia. Bez względu na to, czy poszukują Państwo eleganckich okularów do pracy, czy stylowych opraw na co dzień, z pewnością znajdą coś dla siebie w naszej atrakcyjnej ofercie cenowej.

Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru okularów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i gustu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z doświadczonymi specjalistami, jesteśmy w stanie dostosować okulary korekcyjne do potrzeb każdego klienta, gwarantując komfort i satysfakcję z noszenia.

Jesteśmy czynni codziennie od 10:00 do 21:00. W razie pytań lub chęci umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 734 406 511.

Kliknij poniżej wybierz i umów się na badanie: