Denerwuje Cię częste zmienianie okularów do różnych czynności?

Czy masz problemy z widzeniem zarówno z bliska, jak i na daleką odległość?

Okulary progresywne

Dzięki nim możesz wygodnie widzieć na każdą odległość – czytać, pracować przy komputerze i patrzeć w dal. Niezależnie od Twojej wady wzroku, okulary progresywne zapewniają kompleksową korekcję.

3w1

Wszystkie moce okularów w jednej oprawie, z płynnym przejściem pomiędzy nimi!

Okulary progresywne to zaawansowane technologicznie soczewki, które łączą w sobie kilka mocy optycznych w jednym szkle. Dzięki temu możesz korzystać z jednej pary okularów do różnych odległości, bez potrzeby ich ciągłej wymiany.

KOMFORT
Wyjątkowo komfortowe – dopasowane do Twoich oczu.

DOPASOWANIE
Dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb – z polaryzacją, antyrefleksem, soczewką przeźroczystą lub zabarwioną.

STYL
Modne i stylowe – świetnie uzupełnią każdą kreację.

“Byłam sceptyczna i nie miałam pewności, czy na pewno to jest dobre rozwiązanie dla mnie. Wydawało mi się, że nie będę mogła się do nich przyzwyczaić. Dzisiaj nie wyobrażam sobie powrotu do żonglowania okularami.”

– Pani Kamila

“Miałem dość ciągłego kupowania słabej jakości okularów, które szybko się zużywały i nie zapewniały mi wygody, na której mi zależało. Okulary progresywne mocno wpłynęły na komfort mojego życia.”

– Pan Piotr

Okulary korekcyjne

Posiadamy szeroki wybór okularów korekcyjnych, dostosowanych do potrzeb i preferencji najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość i precyzję wykonania. W większości oprawek możemy osadzić szkła progresywne, co w komplecie stanowi wygodne i stylowe rozwiązanie problemu na długi czas.

Nasi wykwalifikowani optycy i optometryści z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów i szkieł progresywnych. Przeprowadzimy profesjonalne badanie wzroku, które zapewni Ci idealne dopasowanie soczewek. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnienie pełnej satysfakcji klientów, dlatego gwarantujemy wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście.

Odkryj wygodę i komfort, jakie oferują okulary progresywne.

Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i znaleźć idealne okulary dla Twoich potrzeb.

Czy trudno jest się przyzwyczaić do okularów progresywnych?

Chwilowa niedogodność związana z potrzebą przywyknięcia do używania okularów progresywnych jest szybko rekompensowana przez komfort i wygodę, z nawiązką. Dzięki szkłom progresywnym pozbywamy się potrzeby żonglowania kilkoma parami okularów.

Czy przejścia pomiędzy strefami są widoczne?

Przejścia pomiędzy strefami, które korygują widzenie w określonych zakresach odległości są płynne, co oznacza, że nie ma pomiędzy nimi ostrych granic, które mogłyby zmniejszyć wygodę jaką dają okulary z progresywnymi soczewkami.

Czy okulary z soczewkami progresywnymi muszą być drogie?

Nie, wbrew powszechnej opinii nie jest to duża inwestycja, w porównaniu do kosztu zakupu osobnych okularów do dali i do widzenia z bliska.

Okulary progresywne przygotowuje się pod indywidualną potrzebę, którą poznamy po badaniu Twojego wzroku w jednym z naszych salonów w Sopocie lub Gdyni.