Twój koszyk jest obecnie pusty!
Ray-Ban® RB 3774D 001/87 55
690,00 zł
Informacje dodatkowe
| Szerokość soczewki | 55 mm |
|---|---|
| Długość zausznika | 145 mm |
| Kolor soczewki | Szary |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Owalny |
| Typ oprawy | Zamknięta |
| Wzór | Jednolity |
| Grubość oprawy | Cienka |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Typ soczewki | Szklane |
| Powłoka oprawy | Błyszcząca |
| Z noskami | Tak |
| Płeć | |
| Marka | |
| Typ barwienia | Pełne |
| Typ powłoki | Antyrefleks, Filtr UV |
Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 24 h
Futerał w zestawie
Pakujemy na prezent
Oficjalny dystrybutor
Zwrot do 14 dni
Gwarancja 2 lata
Bezpieczne płatności
Bezterminowy serwis posprzedażowy
Materiały najwyższej jakości











