Twój koszyk jest obecnie pusty!
Ray-Ban® RB 3779 001/3f 59
750,00 zł
Informacje dodatkowe
| Szerokość mostka | 18 mm |
|---|---|
| Szerokość soczewki | 59 mm |
| Długość zausznika | 145 mm |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Prostokątny |
| Typ oprawy | Zamknięta |
| Wzór | Jednolity |
| Grubość oprawy | Cienka |
| Typ soczewki | Mineralne, Szklane |
| Z noskami | Tak |
| Płeć | |
| Marka | |
| Typ barwienia | Gradalne |
| Typ powłoki | Antyrefleks, Filtr UV |
Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 24 h
Futerał w zestawie
Pakujemy na prezent
Oficjalny dystrybutor
Zwrot do 14 dni
Gwarancja 2 lata
Bezpieczne płatności
Bezterminowy serwis posprzedażowy
Materiały najwyższej jakości












